Dzisiaj jest środa 2 grudnia 2020, imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16928) SPORT FORUM FIRMY (5547) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / -3oC
Jutropogoda
-1 / 0oC
Pojutrzepogoda
3 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozwinął skrzydła. Uczestnik projektu został pilot ... (1)Koło z nowymi iluminacjami. Trochę radości w trudn ... (3)

Sędzia z regionu konińskiego poprowadzi mecz międzynarodowy

Dodano: 23.10.2020 10:41
Źródło: LM.pl

Michalina Diakow, sędzia z regionu konińskiego, poprowadzi mecz eliminacji do mistrzostw Europy pomiędzy Cyprem, a Portugalią. 

Michalina Diakow to sędzia piłkarska z regionu konińskiego, od 2018 roku jest sędzią międzynarodową. Ma już za sobą pracę na dużych imprezach, była sędzią techniczną w meczach Ligi Mistrzyń oraz w meczach eliminacyjnych do mistrzostw Europy kobiet do lat dziewiętnastu.

Teraz robi kolejny krok w swojej karierze. W piątek będzie pracować podczas meczu eliminacji do mistrzostw Europy pomiędzy Cyprem, a Portugalią. Tym razem jednak to Diakow będzie arbitrem głównym, asystować będą jej Anna Dąbrowska i Aleksandra Ulanowska, a funkcję sędzi technicznej będzie pełnić Monika Mularczyk.

Oprócz pracy w futbolu kobiecym Michalina Diakow sędziowała również mecze mężczyzn w III lidze i niższych klasach rozgrywkowych, uczestniczyła również w meczach charytatywnych pomiędzy drużynami TVN i WOŚP. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.