LM.plSportIV liga. Porażka Olimpii z Odolanovią, horonowy gol Sobieraja

IV liga. Porażka Olimpii z Odolanovią, horonowy gol Sobieraja

1:4 uległa Olimpia Koło na własnym terenie Odolanovii Odolanów. Honorową bramkę dla gospodarzy zdobył Krystian Sobieraj.

Spotkanie z Odolanovią rozpoczęło się dla kolan źle, już w siódmej minucie goście wyszli na prowadzenie. Prostopadłe podanie wykorzystał Jakub Kłobusek, pokonując Bartosza Kordylewskiego. Do przerwy Odolanovia jeszcze dwukrotnie podwyższała swoje prowadzenie. Najpierw w 30' minucie po zagraniu z prawej strony celnie uderzył Piotr Skrzypczak, a kilka minut później kolejne prostopadłe zagranie golem wykończył ponownie Kłobusek.

Kolanie w pierwszej połowie nie mieli zbyt wielu okazji bramkowych, większość ich ataków kończyła się niecelnymi dograniami w pole karne. Po zmianie stron goście dołożyli czwartą bramkę - w 65. minucie gola strzelił Mariusz Poślednik. Zespół Tomasza Mikusika stać było jedynie na bramkę honorową, w 78. minucie z rzutu karnego trafił Krystian Sobieraj.

Porażka spowodowała spadek kolan na jedenaste miejsce w tabeli z dorobkiem 22 punktów. Kolejny mecz za tydzień, Olimpia zmierzy się na wyjeździe z Kotwicą Kórnik.

Olimpia Koło - Odolanovia Odolanów 1:4 (78' Krystian Sobieraj - 7', 36' Jakub Kłobusek, 34' Piotr Skrzypczak, 65' Mariusz Poślednik)

Olimpia Koło (skład wyjściowy): Bartosz Kordylewski - Kacper Gatrzkie, Bartosz Świderski, Damian Siek, Mikołaj Czajka, Michał Rutkowski, Aleks Sieradzki, Patryk Olczyk, Mikołaj Makarowicz, Adam Kozajda, Krystian Sobieraj.