LM.plSportW Policach zgodnie z planem. Pewne punkty dla Wilków Wilczyn

W Policach zgodnie z planem. Pewne punkty dla Wilków Wilczyn

W trzech setach, ani razu nie dając się nawet zbliżyć rywalom do wygranej, Wilki Wilczyn pokonały na wyjeździe SMS Police. Mimo tego wilczynianie wciąż nie są liderem II ligi gr. I.

SMS Police to ligowy outsider, który w tym sezonie nie zdobył jeszcze punktu, co więcej - wygrał zaledwie jeden set. Wilki jechały więc po pewne trzy punkty, a może nawet, przy odrobinie szczęścia, po fotel lidera II ligi gr. I. Pierwszy cel udało się osiągnąć, drugi (przynajmniej na razie) nie.

Mecz z SMS Police wyglądał tak, jak miał wyglądać. Wilczynianie wygrali 3:0. Gospodarze ani razu nie zbliżyli się nawet do zwycięstwa w którymś z setów. Najwięcej punktów, zaledwie czternaście, ugrali w drugiej części spotkania. Wilki z Polic wyjechały z trzema punktami na koncie.

Po siedmiu kolejkach mają ich już osiemnaście na koncie, dokładnie tyle samo, co Stoczniowiec Gdańsk. Pierwszy zespół tabeli, choć w sobotę stracił jeden set w starciu z SPS Konspol Słupca, wciąż ma jednak lepszy bilans setów od Wilków. Dzięki temu właśnie cały czas to Stoczniowiec zajmuje fotel lidera.

Kolejne spotkanie za tydzień. Wilki podejmą Stalpro Błyskawicę Szczecin.

SMS Police - Wilki Wilczyn 0:3 (12:25, 14:25, 9:25)

Wilki Wilczyn: Igor Wypijewski, Maciej Malkiewicz, Damian Nowak, Arkadiusz Nawrot, Błażej Płomiński, Wojciech Paniączyk, Jakub Kopacz, Adam Banasiak, Wojciech Pańka.