LM.plSportII liga. Wilki zgodnie z planem, pewna wygrana w Gorzowie Wlkp.

II liga. Wilki zgodnie z planem, pewna wygrana w Gorzowie Wlkp.

Nie było niespodzianki w Gorzowie Wlkp. Siatkarze Wilków Wilczyn pokonali tamtejszy SKS 3:0 i utrzymali drugie miejsce w tabeli II ligi gr. I.

Wilczynianie do Gorzowa Wlkp. pojechali po zwycięstwo i zwycięstwo wywalczyli. Zespół Tomasza Robaka pokonał tamtejszy SKS 3:0. W pierwszym i drugim secie goście zwyciężali pewnie - 25:17 i 25:19.

Gorzowianie trochę problemów sprawili Wilkom w drugiej partii, przez dłuższy czas bowiem prowadzili, ale później cztery punkty zdobyte z rzędu dały prowadzenie gościom 16:12 i ostateczną wygraną w secie 25:20.

Trzy zdobyte punkty w Gorzowie Wlkp. pozwoliła Wilkom zakończyć pierwszą część rundy zasadniczej na drugim miejscu w tabeli z dorobkiem 24 punktów, przegrywając pierwsze miejsce zaledwie bilansem setów. Kolejny mecz, pierwszy z rundy rewanżowej, zespół Tomasza Robaka rozegra już za tydzień. W Poznaniu wilczynianie zmierzą się z tamtejszym Enea Energetyk.

SKS Gorzów Wlkp. - Wilki Wilczyn 0:3 (17:25, 19:25, 20:25)