LM.plSportIII liga. Druga porażka Startu w sezonie, ulegli Liderowi Swarzędz

III liga. Druga porażka Startu w sezonie, ulegli Liderowi Swarzędz

19:28 przegrał Start Konin zaległe spotkanie drugiej kolejki z Liderem Swarzędz. Była to druga porażka koninian w tym sezonie.

W niedzielę Start podejmował zespół Lidera Swarzędz. Spotkanie pierwotnie miało odbyć się jeszcze w październiku, ale z powodu kwarantanny członków sztabu szkoleniowiego zespołu ze Swarzędza zostało przełożone i ostatecznie obie drużyny zmierzyły się dopiero pod koniec listopada.

Mecz miał dość jednostronny przebieg. Od pierwszych minut na prowadzenie wyszedł Lider i to on nadawał ton grze. Start w pierwszej połowie powalczył, zdołał nawet w pewnym momencie doprowadzić do wyrównania 5:5, ale w końcówce pierwszej odsłony starcia zaznaczyła się już przewaga gości. Lider wygrał 13:10.

W drugiej połowie drużyna ze Swarzędza tylko tę różnicę zwiększała. W 40. minucie goście prowadzili już pięcioma bramkami, do końca meczu ta przewaga wzrosła do dziewięciu bramek. Lider zwyciężył ostatecznie pewnie - 28:19.

Była to druga porażka Startu Konin w tym sezonie. Kolejny mecz za tydzień, koninianie zagrają na wyjeździe z Realem-Astromal II Leszno.

Start Konin - Lider Swarzędz 28:19 (13:10)