LM.plSportPorażka Sokoła w drugim sparingu. 0:4 z ligowym rywalem

Porażka Sokoła w drugim sparingu. 0:4 z ligowym rywalem

Czterema bramkami Sokół Kleczew przegrał drugi zimowy sparing. W Trzemesznie drużyna Mariusza Bekasa uległa Polonii Środa Wlkp.

Zaledwie kilka dni po pierwszym sparingu podczas zimowego okresu przygotowawczego piłkarzy Sokoła czekał drugi mecz kontrolny. Tym razem w Trzemesznie kleczewianie mierzyli się z liderem III ligi gr. I - Polonią Środa Wlkp. Mecz zakończył się wysoką porażką Sokoła.

Pierwsza połowa była dość wyrównana, a o prowadzeniu Polonii przesądził błąd z samej końcówki tej części meczu. Faulowany w polu karnym był Damian Słabikowski, a jedenastkę wykorzystał Adrian Szynka. Średzianie prowadzili 1:0.

Po zmianie stron na boisko wybiegli nowi zawodnicy i przewagę zaczęli stwarzać sobie piłkarze Polonii. W 75. minucie błąd popełnił Dawid Śnieg, umieszczając piłkę we własnej siatce. W 82. minucie Polonia znów otrzymała rzut karny, tym razem po zagraniu piłki ręką przez jednego z kleczewian. Jedenastkę na gola zamienił Krzysztof Biegański. Wynik meczu w 86. minucie ustalił Kacper Nowak. Po uderzeniu z dystansu piłka uderzyła w poprzeczkę i wpadła do bramki Sokoła.

Kolejny mecz kontrolny kleczewianie rozegrają w najbliższą sobotę. Ich rywalem będzie Pogoń Mogilno.

Polonia Środa Wlkp. - Sokół Kleczew 4:0 (45' Adrian Szynka, 75' Dawid Śnieg (sam.), 82' Krzysztof Biegański, 86' Kacper Nowak)

źrodło: sokol.kleczew.pl, polonia-sroda.pl