LM.plSportGórnik Konin przegrał z IV-ligowcem. Bez bramek we Włocławku

Górnik Konin przegrał z IV-ligowcem. Bez bramek we Włocławku

0:3 uległ Górnik Konin IV-ligowej Włocłavii Włocławek w trzecim zimowym sparingu. Tym razem biało-niebiescy nie strzelili ani jednej bramki.

W poniedziałek biało-niebiescy rozgrywali trzeci sparing podczas zimowego okresu przygotowawczego. W pierwszym meczu kontrolnym koninianie ulegli Legii Warszawa U-18 2:3. O drugim sparingu nic nie wiadomo - mecz z MKS Dąbie został zamknięty dla opinii publicznej.

W trzecim meczu kontrolnym Górnik grał we Włocławku z tamtejszą Włocłavią. To aktualny wicelider IV ligi gr. kujawsko-pomorskiej. Spotkanie zakończyło się porażką koninian 0:3. Mecz rozstrzygnął się w pierwszej połowie. Włocłavia wyszła na prowadzenie w trzeciej minucie, gola strzelił zawodnik testowany. W 21. minucie podwyższył Łukasz Witucki, a tuż przed przerwą wynik ustalił Kamil Kuropatwiński.

Kolejny sparing Górnik zaplanowany ma na 4 lutego. O godz. 20.30 koninianie zmierzą się w Trzemesznie z Wilkami Wilczyn.

Włocławia Włocławek - Górnik Konin 3:0 (3' zawodnik testowany, 21' Łukasz Witucki, 43' Kamil Kuropatwiński)