Dzisiaj jest piątek 16 kwietnia 2021, imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17504) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 4oC
Jutropogoda
9 / 6oC
Pojutrzepogoda
12 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)Program "Nasz nowy dom" odmienił życie rodzinie w ... (3)

Trzy kluby łączą siły i zapraszają do szkoły mistrzostwa sportowego

Dodano: 24.02.2021 13:11
Źródło: LM.pl

Akademia Piłkarska Reissa, Oranje Sport i LKS Ślesin rozpoczynają współpracę. W ramach niej zachęcają do zapisywania się do klas piłkarskich Szkół Mistrzostwa Sportowego w Ślesinie.

Współpraca trzech klubów z regionu ma rozwinąć działającą już w Ślesinie Szkołę Mistrzostwa Sportowego. Szkoła zostanie objęta patronatem Akademii Piłkarskiej Reissa, działającej nie tylko w regionie konińskim, ale i w innych rejonach Polski. SMS w Ślesinie ma zostać trzecim ośrodkiem PRO po Poznaniu i Opalenicy. –Oznacza to rewolucję  szkoleniową w  regionie  gdyż dotychczas utalentowani musieli wyjeżdżać  do akademii w zupełnie innej części kraju,  bez gwarancji  dalszego  rozwoju.  Teraz będą mieli zagwarantowane profesjonalne warunki blisko domu, co zapewni harmonijny rozwój dziecka również pod kątem jego psychiki.  Duże znaczenie ma też  dynamiczny rozwój gminy Ślesin i jej walory logistyczne,  ale także turystyczne  –  mówi Piotr  Matecki, prezes Akademii Piłkarskiej Reissa.

– Zapewniamy  najlepszą kadrę szkoleniową, dowozy do szkoły, posiłki, basen, nadzór fizjoterapeuty i co najważniejsze udział  drużyn  na wielu szczeblach rozgrywek, umożliwiający regularną grę każdemu zawodnikowi. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału i sprawdzenia się  w procesie rekrutacji do klas  SMS  – mówi jeden z koordynatorów projektu Kamil Sobota.

Więcej informacji o naborze do Szkoły Mistrzostwa Sportowego APR Ślesin można uzyskać u Kamila Soboty (nr tel. 733 007 047).

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.