LM.plSportII liga. Znów tylko jeden set. SPS Konspol przegrywa z Orłem 0:2

II liga. Znów tylko jeden set. SPS Konspol przegrywa z Orłem 0:2

Bardzo podobnie wyglądał drugi niedzielny mecz SPS Konspol Słupca w play-offach II ligi, co pierwsze starcie z LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz. Słupczanie znów urwali rywalom tylko jeden set.

Drugi mecz w Międzyrzeczu również rozpoczął się od zwycięstwa słupczan. W pierwszym secie SPS Konspol triumfował 25:21. I, podobnie jak w niedzielę, na tym się skończyło. Trzy kolejne partie padły łupem gospodarzy. LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz zwyciężał kolejno 25:23, 25:19 i 25:19, by w całym spotkaniu triumfować 3:1.

Była to druga porażka siatkarzy ze Słupcy w play-offach II ligi. Teraz rywalizacja przenosi się na teren SPS Konspol. Trzecie spotkanie rozegrane zostanie 20 marca w hali sportowej w Słupcy. By pozostać w grze zespół Marka Jankowiaka musi w nim wygrać.

LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz – SPS Konspol Słupca 3:1 (21:25, 25:23, 25:19, 25:19)