Dzisiaj jest sobota 31 lipca 2021, imieniny: Ignacego, Ernesty, Lubomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15293) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 17oC
Jutropogoda
21 / 15oC
Pojutrzepogoda
22 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pożar kombajnu na polu. Działania gaśnicze ponad d ... (0)Aktywne i bezpieczne wakacje dla kolonistów z koni ... (0)

Kamena Rally Team dołącza do Polarisa. Starty w nowym pojeździe

Dodano: 19.03.2021 11:37
Źródło: LM.pl

Polsaris RZR PRC XP to nowy pojazd, w którym od tego sezonu jeździć będą rajdowcy Kamena Rally Team. Słupczanie dołączyli do zespołu fabrycznego Polaris.

Od sezonu 2021 Kamena Rally Team będzie członkiem zespołu fabrycznego Polaris. Oznacza to, że słupeccy rajdowcy startować będą najnowszym modelem pojazdu tej marki – Polaris RZR PRC XP.

W zeszłym roku Polaris zaprosił nas na testy swojego najnowszego pojazdu, RZR PRO XP. Już po tych pierwszych testach byliśmy bardzo zadowoleni z jazdy tym pojazdem, naprawdę świetnie się prowadzi. Potem kilka razy spotykaliśmy się na kolejnych testach i rajdach, wymienialiśmy spostrzeżeniami, co ostatecznie zaowocowało oficjalnym powołaniem nas do zespołu fabrycznego. Ta współpraca przyniesie obustronne korzyści – my możemy liczyć na wsparcie techniczne producenta, dostęp do najnowszych technologii i doświadczenie, a Polaris, dzięki naszym sugestiom, może swój produkt rozwijać – mówi Tomasz Białkowski z Kamena Rally Team.

Pojazd, którym będzie się ścigać załoga Kamena Rally Team, jest dodatkowo przygotowany specjalnie pod rajdy typu baja, przede wszystkim wzmocniony. Dzięki doświadczeniu zawodników i współpracy z zespołem technicznym producenta, wszystkie sugerowane przez Tomasza Białkowskiego i Dariusza Baśkiewicza detale zostały ulepszone. Teraz czas na testy pojazdu w warunkach bojowych.

Tegoroczny plan startów Kamena Rally Team jest bardzo bogaty. Słupczanie po raz kolejny walczyć będą o mistrzostwa Polski, Węgier i Europy. – To już daje całkiem dużą liczbę rajdów, w jakich będziemy się ścigać. Dodatkowo chcemy także zmierzyć się z rajdami z cyklu Pucharu Świata, więc czekają nas wyjazdy do Hiszpanii, Portugalii, Włoch i na Węgry. Mamy nadzieję, że w tym sezonie wszystkie rajdy, jakie sobie zaplanowaliśmy, odbędą się i umożliwią nam powalczenie na trasach nowym pojazdem. Nie możemy się już doczekać pierwszego startu! – mówi Dariusz Baśkiewicz.

Tym pierwszym startem w barwach zespołu fabrycznego Polaris będzie dla Kamena Rally Team zbliżająca się Baja Drawsko, która rozegrana będzie w dniach 9 - 10 kwietnia na Poligonie Drawskim.

fot. Kamena Rally Team

  • Kamena Rally Team dołącza do Polarisa. Starty w nowym pojeździe

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.