Dzisiaj jest piątek 30 lipca 2021, imieniny: Julity, Ludmiły, Rościsława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15012) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 17oC
Jutropogoda
24 / 17oC
Pojutrzepogoda
20 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielonym do góry. Zobacz najnowszy odcinek (0)ZE PAK otrzyma dofinansowanie na budowę instalacji ... (0)

II liga. KKF Automobile Torino poznał terminy meczów barażowych

Dodano: 26.03.2021 11:06
Źródło: LM.pl

Dwa spotkania w ramach barażów o I ligę futsalu rozegra KKF Automobile Torino Konin. W kwietniu koninianie zmierzą się z najlepszymi drużynami z województw kujawsko-pomorskiego i pomorskiego.

W ostatni weekend KKF Automobile Torino Konin zakończył sezon II ligi futsalu. Wywalczone mistrzostwo dało koninianom awans do barażów o I ligę. Te rozegrane zostaną w kwietniu, a futsaliści z naszego miasta poznali już swoich rywali i terminy meczów.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w weekend 10 – 11 kwietnia w Koninie. KKF Automobile Torino podejmie wtedy mistrza województwa kujawsko-pomorskiego. Jest nim Dynamik Toruń, zwycięzca czterozespołowej ligi złożonej głównie z zespołów z Torunia. Tydzień później zmierzą się ze sobą mistrzowie kujawsko-pomorskiego i pomorskiego.

Baraże zakończą się w weekend 24 – 25 kwietnia. KKF Automobile Torino zagra wtedy na wyjeździe z najlepszą drużyną województwa pomorskiego. Kto to będzie – na razie nie wiadomo, bowiem tamtejsza liga cały czas trwa, aktualnie rozgrywane są play-offy.

Konińscy futsaliści już rozpoczęli przygotowania do nadchodzących spotkań. A działacze dziękują za wsparcie finansowe sponsorom, m.in. miastu Konin.

fot. P. Tylman

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:futsal,   II liga,   KKF Konin,   barażeDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.