Dzisiaj jest niedziela 11 kwietnia 2021, imieniny: Filipa, Leona, Jaromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17493) SPORT FORUM FIRMY (5590) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 11oC
Jutropogoda
9 / 3oC
Pojutrzepogoda
8 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielona edukacja na terenie Parku im. Fryderyka Ch ... (7)Jaroszewice Rychwalskie. Kierowca ciężarówki wypad ... (1)

Mistrzostwa Świata Juniorów. Dwóch szablistów KKSz powołanych

Dodano: 30.03.2021 11:37
Źródło: LM.pl

Olaf Stasiak i Kacper Nowinowski dostali powołanie do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata Juniorów. Zawody odbędą się w najbliższą sobotę i poniedziałek w Kairze (Egipt).

Olaf Stasiak i Kacper Nowinowski, szabliści KKSz Konin, znaleźli się w czteroosobowej kadrze reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata Juniorów. Koninianie rywalizować będą z setką zawodników z całego świata. Wśród nich – rankingowym numerem jeden, Rosjaninem Kirillem Tiuliukowem, numerem piątym Amerykaninem Jamesem Linderem, czy sklasyfikowanych w pierwszej dziesiątce Rosjaninem Dmitrijem Nasonowem, czy Amerykaninami Jasonem McBridem i Christopherem Walkerem.

Olaf Stasiak swój najlepszy wynik na światowych arenach zanotował w grudniu 2019 r., gdy w Pucharze Świata w Sosnowcu zajął 90. miejsce. 129. był wtedy Kacper Nowinowski i to też jest jego najlepszy rezultat do tej pory w zawodach międzynarodowych.

Mistrzostwa Świata Juniorów rozegrane zostaną 3 kwietnia i 5 kwietnia w Kairze (Egipt). Pierwszego dnia odbędzie się turniej indywidualny, a drugiego – drużynowy.

fot. archiwum

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.