Dzisiaj jest poniedziałek 2 sierpnia 2021, imieniny: Alfonsa, Kariny, Gustawa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15474) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 14oC
Jutropogoda
21 / 17oC
Pojutrzepogoda
21 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Próbowali powstrzymać Olimpię. Udało się tylko prz ... (0)Pamiątki z Powstania Warszawskiego w licheńskim mu ... (3)

Kamena Rally Team zaczęła sezon w Europie. Wygrana w Rumunii

Dodano: 27.04.2021 15:09
Źródło: LM.pl

Świetnie europejską część sezonu zainaugurowali rajdowcy Kamena Rally Team. W miniony weekend triumfowali w Baja Romania 2021.

Pierwszy start na europejskich trasach mają w tym sezonie za sobą rajdowcy Kamena Rally Team. W miniony weekend Tomasz Białkowski i Dariusz Baśkiewicz wzięli udział w Baja Romania 2021. Była to nie tylko inauguracja europejskiej części sezonu słupczan, ale również ich debiut na europejskich trasach w aucie Polaris Pro XP.

Debiut bardzo udany, bo Kamena Rally Team w Rumunii triumfował. Rajd składał się z jednego, 333-kilometrowego odcinka specjalnego. Tomasz Białkowski i Dariusz Baśkiewicz pokonali go w czasie 3:48:58, zwyciężając tym samym zarówno w klasyfikacji SSV, jak i klasyfikacji generalnej. Drugi na mecie w klasie SSV bułgarski duet Tsanko Tsankow / Zornitsa Todorowa był wolniejszy o niemal dwadzieścia minut.

Kolejny start słupeccy rajdowcy zaplanowany mieli na najbliższy weekend, ale organizatorzy Baja Europe poinformowali o odwołaniu zawodów. Kolejny punkt w kalendarzu Kamena Rally Team to weekend 7 – 9 maja i Riverside Baja na Węgrzech.

fot. Kamena Rally Team

Kamena Rally Team zaczęła sezon w Europie. Wygrana w Rumunii
Slajd 1/2

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.