Wybory 2024: Trzecia siła w Radzie Miasta. Obywatele Konina zarejestrują stowarzyszenie

LM.plSportII liga. Przerwany mecz rezerw Medyka z wiceliderem z Włocławka

II liga. Przerwany mecz rezerw Medyka z wiceliderem z Włocławka

Tylko 45 minut trwał niedzielny mecz rezerw Medyka Konin. Po pierwszej połowie spotkanie z WAP Włocławek zostało przerwane z powodu silnych opadów deszczu.

W niedzielę piłkarki Medyka II Konin mierzyły się we Włocławku z tamtejszą WAP. Spotkanie ma ogromne znaczenie dla układu tabeli II ligi. Oba zespoły sąsiadują bowiem ze sobą w klasyfikacji i walczą o miejsca na podium.

Tymczasem we Włocławku udało się rozegrać zaledwie jedną połowę spotkania. W pierwszych 45 minutach na tablicy wyników widniał remis 1:1 po golach Sandry Bukowskiej i Klaudii Urny. Dalszą część rywalizacji przerwał jednak deszcz. – Opady były tak duże, że końcówka pierwszej połowy nie przypominała już gry w piłkę nożną. Niestety warunki zabrały nam trzy bramki, ponieważ po rozegraniu akcji w świetnym stylu piłka stawała tuż przed linią bramkową – relacjonuje na swoim profilu FB Medyk Konin. – Czekamy na decyzję, co dalej z tym meczem.

Kolejne spotkanie rezerwy Medyka mają zaplanowane na 9 maja. Koninianki podejmą wtedy AP Kotwica Kołobrzeg.

WAP Włocławek – Medyk II Konin 1:1 (przerwany po 45 minutach)

Medyk II Konin: Jagoda Sapor – Kinga Koronkiewicz, Natalia Myślicka, Wiktoria Łepska, Aniela Szewczyk, Klaudia Urna, Matylda Bujak, Kamila Wielińska, Julia Chudy, Dominika Kopińska, Daria Nowak.