Wybory 2024: Popkowski, a następnie Korytkowski. Kandydaci odpowiedzą na wasze pytania

LM.plSportII liga. Rezerwy Medyka dograły przerwane wcześniej spotkanie

II liga. Rezerwy Medyka dograły przerwane wcześniej spotkanie

Remisem 3:3 zakończyło się spotkanie Medyka II Konin z WAP Włocławek. Mecz dograny został we wtorek po tym, jak w pierwotnym terminie przerwany został po pierwszej połowie.

Starcie Medyka II Konin z WAP Włocławek jest jednym z kluczowych dla układu podium II ligi. Pierwotnie oba zespoły zagrać miały w weekend majowy. Wtedy jednak udało się rozegrać tylko jedną połowę starcia – po przerwie piłkarki obu drużyn nie wróciły już na boisko ze względu na silne opady deszczu. Mecz dograny został dopiero we wtorek.

Po pierwszej połowie na tablicy wyników widniał remis 1:1. Medyczki podwyższyły prowadzenie na 3:1 po dwóch golach Dominiki Kopińskiej. Drużyna z Włocławka zdołała jednak odrobić straty w ostatnich dziesięciu minutach i ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 3:3.

Drużyna Roberta Kraski utrzymała trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 32 punktów i przewagą jednego oczka nad Ostrovią 1909 Ostrów Wlkp. Kolejny mecz w najbliższą sobotę, Medyk II zagra na wyjeździe z GSS Grodzisk Wlkp.

WAP Włocławek – Medyk II Konin 3:3 (5' Sandra Bukowska, 81', 85' Oliwia Frontczak – 14' Klaudia Urna, 46', 80' Dominika Kopińska)

Medyk II Konin: Jagoda Sapor – Aniela Szewczyk, Martyna Myślicka, Wiktoria Łepska, Kinga Koronkiewicz, Klaudia Urna, Matylda Bujak, Kamila Wielińska (19' Maria Jakubowska), Daria Nowak, Dominika Kopińska, Julia Chudy.