Dzisiaj jest sobota 12 czerwca 2021, imieniny: Janiny, Onufrego, Leona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16367) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 11oC
Jutropogoda
17 / 10oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Most w Bernardynce się zmienia. Widać powoli kszta ... (0)Wierzbinek. Przed Urzędem Gminy pojawił się wielki ... (0)

Walkower dla Górnika za mecz z Nielbą. Za mało młodzieżowców

Dodano: 13.05.2021 20:41
Źródło: LM.pl

Pomorski ZPN przyznał Górnikowi Konin walkower za ostatni mecz z Nielbą Wągrowiec. W zespole gości wystąpiło zbyt mało młodzieżowców.

Pomorski ZPN zweryfikował wynik ostatniego meczu Górnika Konin z Nielbą Wągrowiec. Na boisko biało-niebiescy wygrali 3:2, ale w klasyfikacji wyników rezultat meczu zapisany zostanie jako 3:0 dla Górnika. Wszystko z powodu zbyt małej liczby młodzieżowców w barwach gości.

W 85. minucie boisko opuścił dziewiętnastoletni Mikołaj Ortyl. Zamiast niego wszedł 32-letni Łukasz Iskrzyński. Przez ostatnie kilka minut Nielba grała bez przepisowych dwóch młodzieżowców na boisku i za to ukarana została walkowerem.

Ta decyzja w sytuacji Górnika zmienia niewiele. Koninianie i tak wywalczyli trzy punkty na murawie. Nieznacznie poprawił się bilans bramkowy zespołu z Konina. Obecnie wynosi on 20:68.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   III liga,   Górnik Konin,   Nielba Wągrowiec,   walkowerDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.