Dzisiaj jest sobota 12 czerwca 2021, imieniny: Janiny, Onufrego, Leona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16027) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 11oC
Jutropogoda
17 / 10oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Most w Bernardynce się zmienia. Widać powoli kszta ... (0)Wierzbinek. Przed Urzędem Gminy pojawił się wielki ... (0)

Siedem klubów z dofinansowaniem. Łącznie dostaną 75 tys. zł

Dodano: przedwczoraj 14:14
Źródło: LM.pl

Siedem klubów z Konina otrzymało dofinansowanie w ramach Rządowego Programu Klub. Łącznie dostaną 75 tys. zł.

Celem programu jest dofinansowanie działalności prowadzonej przez podmioty funkcjonujące w lokalnych środowiskach sportowych. Przyznane środki zostaną przeznaczone na wynagrodzenia trenerów prowadzących zajęcia, a dodatkowo z pozyskanych pieniędzy kluby mogą organizować obozy sportowe lub zakupić sprzęt sportowy.

Do konińskich klubów trafi łącznie 75 tys. zł. Najwięcej, piętnaście tysięcy złotych, dostanie Copacabana Konin. Reszta klubów otrzyma po dziesięć tysięcy złotych. Będą to: Akademia Piłkarska Reissa Oranje Konin, Zagłębie Konin, AZS PWSZ Konin, UKS Górnicza przy ZSGE w Koninie, Iskra Konin i Koniński Klub Golfowy.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

To teraz konińskie kluby poszaleją. Dla 7 klubów dofinansowanie w wysokości 75 tysięcy złotych, czyli tyle ile w miesiąc inkasuje przeciętny kopacz w naszej super Ekstraklasie piłkarskiej.
Dodano: 10.06.2021 20:43    Przez: Andrzej Kowalski

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.