Dzisiaj jest środa 28 lipca 2021, imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15743) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 20oC
Jutropogoda
24 / 17oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Marcin Muzykiewicz: „Zespół jest cały czas w budow ... (0)Wierzbinek. Serce dla Moniki wypełnione. Zbiórka t ... (3)

Bieg dla Europy na 10-lecie Aktywnych Konin. Można się zapisywać

Dodano: 17.06.2021 15:04
Źródło: LM.pl

W niedzielę 20 czerwca w godz. 10.00 – 14.00 na stadionie PWSZ przy ul. Popiełuszki w Koninie Klub Biegacza Aktywni Konin organizuje po raz kolejny Piknik Patriotyczno-Sportowy, Bieg dla Europy.

W tym roku po raz pierwszy klub zachęcaa samorządy do zgłaszania drużyn reprezentujących gminę. Utworzona została dodatkowa kategoria: Otwarte Mistrzostwa Gmin Wielkopolski Wschodniej.

W latach ubiegłych w zawodach brali udział przedstawiciele różnych grup zawodowych: policjanci, strażacy, dziennikarze. Liczymy, że i Państwu uda się zorganizować reprezentację Gminy – zachęcają działacze KB Aktywni Konin. Reprezentacja może się składać z mieszkańców danej gminy. Drużyna musi liczyć trzy osoby tej samej płci.

Podczas pikniku przeprowadzony zostanie test Coopera, który będzie miał charakter zawodów. Zawodnicy klasyfikowani będą indywidualnie i drużynowo. Przewidziane są puchary dla trzech najlepszych zawodniczek i zawodników w kat. indywidualnej oraz trzech drużyn w kat. kobiet i mężczyzn. Dodatkowo wręczone zostaną wręczone puchary dla trzech najlepszych reprezentacji gmin Wielkopolskie Wschodniej.

Uczestnik w dniu zawodów bez względu na osiągnięty wynik otrzyma medal, dyplom i gadżet. Zawodnicy którzy zajmą trzy pierwsze miejsca w każdej kategorii nagrodzeni zostaną pucharami, wręczonymi w wyznaczonym późniejszym terminie podczas uroczystości w Kinie Oskard w Koninie połączonej z emisją filmu.

Reprezentacje należy zgłaszać e-mailem na adres info@aktywni-konin.pl lub telefoniczny pod nr tel. 797 901 112 (preferowane zgłoszenia mailowe). – Dysponujemy ograniczoną ilością pakietów startowych, w związku z tym prosimy o jak najszybsze zgłaszanie chęcią udziału w wydarzeniu. Decyduje kolejność zgłoszeń – informują organizatorzy.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:bieganie,   bieg,   Bieg dla Europy,   Aktywni Konin,   Piknik Patriotyczno-Sportowy,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.