Zablokowana DK25 w kierunku Kalisza przez ciężarówkę w rowie. Ruch wahadłowy w miejscowości Główiew. Utrudnienia ok. 1h.

LM.plSportMistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym. Start trójki z KLTC

Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym. Start trójki z KLTC

Trzech zawodników KLTC Konin wzięło udział w Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Szosowym. Ósme miejsce wśród młodzieżowców wywalczył Dawid Migas.

Mistrzostwa Polski rozgrywane są w Kartuzach. Wystartowała w nich trójka zawodników KLTC Konin. W kat. młodzieżowców ósme miejsce w gronie osiemnastu zawodników wywalczył Dawid Migas. Koninianin dystans 46 km pokonał w czasie 1:02:33,08.

W kat. juniorów startowała dwójka zawodników KLTC Konin. Dziewiętnaste miejsce na 56 startujących zdobył Konrad Waliniak. Koninian trasę o długości 23 km przejechał w czasie 32:04,34. 39. był Kamil Kudliński z czasem 33:14,07.