Dzisiaj jest środa 28 lipca 2021, imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15747) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 20oC
Jutropogoda
24 / 17oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Marcin Muzykiewicz: „Zespół jest cały czas w budow ... (0)Wierzbinek. Serce dla Moniki wypełnione. Zbiórka t ... (3)

Sokół Kleczew z licencją na III ligę. Nie wszystkie kluby ją otrzymały

Dodano: 22.06.2021 10:42
Źródło: LM.pl

Szesnaście klubów otrzymało do tej pory licencję na grę w III lidze gr. II w przyszłym sezonie. Wśród nich jest Sokół Kleczew.

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej podjął pierwsze decyzje w procesie licencyjnym III ligi na przyszły sezon. Łącznie szesnaście podmiotów może być już pewnych, że będzie mogło zagrać w nadchodzących rozgrywkach na tym szczeblu rozgrywek. Osiem z nich licencję dostało bez żadnych zastrzeżeń. W tym gronie jest m.in. Sokół Kleczew.

Osiem kolejnych klubów dostało licencję w nadzorze. W większości przypadków chodzi o nadzór infrastrukturalny, wyjątkiem jest Elana Toruń, która otrzymała nadzór finansowy. Czterem klubom licencji odmówiono. Wśród nich jest Górnik Konin, co jednak nie ma znaczenia, bo koniński zespół i tak z III ligi spada. Nie ma jeszcze informacji Wielkopolskiego ZPN o przyznaniu biało-niebieskim licencji na grę w IV lidze.

Licencji na III ligę nie dostał również Bałtyk Gdynia, który utrzymanie wywalczył, co stawia pytania o jego dalszą grę na tym poziomie. Ponadto nie zapadła żadna decyzja ws. GKS Przodkowo, który też powinien pozostać w rozgrywkach, nie nadesłał w ogóle dokumentacji do związku. O ile w przypadku Bałtyku Gdynia jego działacze deklarują dopełnienie formalności, o tyle w przypadku zespołu z Przodkowa mówi się o możliwym wycofaniu tej drużyny z rozgrywek.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.