Dzisiaj jest sobota 31 lipca 2021, imieniny: Ignacego, Ernesty, Lubomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15296) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 17oC
Jutropogoda
21 / 15oC
Pojutrzepogoda
22 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pożar kombajnu na polu. Działania gaśnicze ponad d ... (0)Aktywne i bezpieczne wakacje dla kolonistów z koni ... (0)

XXIII Bieg Milowego Słupa. W sobotę będą utrudnienia w ruchu

Dodano: 24.06.2021 10:10
Źródło: LM.pl

W sobotę 26 czerwca czasowo wyłączone z ruchu będą niektóre ulice starej części Konina. Już od piątku obowiązywać będzie natomiast zakaz parkowania.

W sobotę 26 czerwca o godz. 21.00 wystartuje XXIII Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa. W związku z zawodami kierowcy muszą być gotowi na utrudnienia w ruchu i w parkowaniu.

Już od piątku 25 czerwca od godz. 18.00 obowiązywać będzie zakaz parkowania w obrębie placu Wolności oraz w okolicach ratusza. Zakaz potrwa do zakończenia biegu.

W sobotę 26 czerwca od godz. 20.30 do godz. 23.00 czasowo wyłączone z ruchu będą niektóre ulice Konina. Najdłużej utrudnienia potrwają na placu Wolności i na Moście Toruńskim. Ponadto zamykane będą ulice: Wojska Polskiego, Zofii Urbanowskiej, Nadrzeczna, Poznańska od ronda Miast Partnerskich, Warszawska, Kolska, Dąbrowskiego, Kościuszki, Staszica, Kopernika, Kilińskiego, Szarych Szeregów, 3 Maja koło kościoła oraz Wiosny Ludów. Na tych ulicach ruch będzie odblokowywany na bieżąco, po każdym pokonanym przez biegaczy odcinku.

Przepraszamy za utrudnienia. Są one konieczne ze względu na zapewnienie bezpieczeństwa biegaczom. Prosimy o stosowanie się do poleceń służb zabezpieczających trasę – apelują organizatorzy.

  • XXIII Bieg Milowego Słupa. W sobotę będą utrudnienia w ruchu

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Utrudnienia nie są konieczne-zabezpieczenia są konieczne-panie organizator.
Dodano: 24.06.2021 11:15    Przez: run
Co to znaczy - "Bieg milowego słupa", czyżby słup biegał ?
Dodano: 24.06.2021 11:38    Przez: Niebywałe ?
Utrudnienia w Koninie są cały czas. Jak nie "nowa przeprawa" to wiadukt, później most żelazny, znów most, potem kolejny most i wiadukt i tak w koło Macieju. Pan Pająk i Szczepański już zadbają o nasze nerwy
Dodano: 24.06.2021 12:17    Przez: Eryk21
Czy jesteście państwo zadowoleni z tego, że miastem Konin rządzą POlitycy z PO i czy dobrze rządzą ?
Dodano: 24.06.2021 12:47    Przez: Nigdy więcej PO

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.