Skocz do zawartości
LM.plSportTo koniec pewnej ery. Po szesnastu latach Wilki z nowym prezesem

To koniec pewnej ery. Po szesnastu latach Wilki z nowym prezesem

Dodano: , Żródło: LM.pl
To koniec pewnej ery. Po szesnastu latach Wilki z nowym prezesem

Bolesław Stanowski, prezes LUKS Wilki Wilczyn, zakończył pracę na tym stanowisku. Tydzień temu walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze wybrało nowe władze klubu.

Bolesław Stanowski prezesem LUKS Wilki Wilczyn został w 2005 roku. Od tego czasu stworzył w niewielkiej gminie na północy powiatu konińskiego czołowy siatkarski klub we wschodniej Wielkopolsce. Od ośmiu lat Wilki rywalizują na poziomie centralnym w II lidze. W tym czasie kilkukrotnie zespół awansował do turniejów półfinałowych, rokrocznie plasując się w czołówce klasyfikacji ligowej.

Po szesnastu latach pracy na rzecz wilczyńskiego klubu Bolesław Stanowski żegna się ze swoim stanowiskiem. Tydzień temu, podczas walnego zebrania sprawozdawczo-wyborczego członkowie klubu wybrali nowe władze LUKS Wilki Wilczyn. W specjalnym liście dotychczasowy prezes podziękował ze współpracę sponsorom, samorządowcom gminy Wilczyn, dyrektorom szkół i ich pracownikom i trenerom. – Szczególnie dziękuję trenerowi Tomkowi Robakowi, który dzięki doskonałemu warsztatowi trenerskiemu, charyzmie i zaangażowaniu, przez pięć lat swojej pracy trenerskiej osiągał największe sukcesy, wygrywając każdorazowo fazę play-offi, doprowadzając zespół do turniejów półfinałowych o mistrzostwo II ligi – czytamy w liście.

Podziękowania Bolesław Stanowski skierował również w stronę zawodników, działaczy klubowych oraz mediów. – Szczególne podziękowania kieruję do najwspanialszych wilczyńskich kibiców, którzy swoim dopingiem na meczach, obecnością przed monitorami i wsparciem przyjaznymi komentarzami w trakcie transmisji meczowych przyczyniali się do zwycięstw naszej drużyny – czytamy w liście.

Prezesie, jest Pan Wielkim Człowiekiem, któremu zawdzięczamy tak wiele i któremu bardzo dziękujemy za tą piękną siatkarską przygodę, którą mogliśmy z Panem wspólnie przeżyć – tak Bolesławowi Stanowskiemu, w imieniu zespołu, podziękował Karol Szlecht, były zawodnik, a obecnie działacz Wilków Wilczyn.

Nowym prezesem LUKS Wilki Wilczyn został Bartosz Malinowski.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole