Skocz do zawartości
LM.plSportZ II ligi do Sokoła. Jest kolejny napastnik w kleczewskim zespole

Z II ligi do Sokoła. Jest kolejny napastnik w kleczewskim zespole

Dodano: , Żródło: LM.pl
Z II ligi do Sokoła. Jest kolejny napastnik w kleczewskim zespole

Krzysztof Kołodziej z II-ligowej Pogoni Siedlce ogłoszony został nowym zawodnikiem Sokoła Kleczew. 28-letni napastnik ma za sobą debiut w Ekstraklasie.

Krzysztof Kołodziej ogłoszony został nowym piłkarzem Sokoła Kleczew. To wychowanek Wielkopolski Komorniki, spędził również kilka sezonów w młodzieżowych drużynach Lecha Poznań. W 2011 roku zadebiutował w drużynie seniorów swojego macierzystego klubu, a już wiosną grał w III lidze w barwach GKS Dopiewo. Następnie reprezentował jeszcze barwy Gromu Plewiska, by w 2016 roku wrócić do Poznania.

Przez cztery lata grał w III-ligowych rezerwach Lecha, a w 2019 roku zadebiutował nawet w Ekstraklasie. Łącznie w najwyższej klasie rozgrywkowej zaliczył trzy spotkania. W sezonie 2019/2020 grał w II-ligowej Elanie Toruń, a ostatnią rundę spędził w II-ligowej Pogoni Siedlce. W dziewięciu meczach ligowych, w których zagrał, strzelił jedną bramkę.

To już szósty piłkarz pozyskany latem przez III-ligowca z naszego regionu. Wcześniej zawodnikami Sokoła zostali Tomasz Kowalczuk, Sebastian Golak, Krzysztof Biegański, Tomasz Ceglewski i Mateusz Molewski.

źródło / fot.: sokol.kleczew.pl

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole