Dzisiaj jest piątek 30 lipca 2021, imieniny: Julity, Ludmiły, Rościsława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (14925) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
23 / 17oC
Jutropogoda
24 / 17oC
Pojutrzepogoda
20 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielonym do góry. Zobacz najnowszy odcinek (0)ZE PAK otrzyma dofinansowanie na budowę instalacji ... (0)

V liga jednak bez Zjednoczonych. Nie skorzystali z możliwości gry

Dodano: 20.07.2021 11:14
Źródło: LM.pl

Zjednoczeni Rychwał najbliższy sezon spędzą jednak w klasie okręgowej. Klub z regionu konińskiego nie skorzystał z możliwości gry w V lidze.

Zeszły sezon zakończył się dla Zjednoczonych Rychwał spadkiem z V ligi. Po weryfikacji zgłoszeń do rozgrywek Wielkopolski ZPN poinformował o utrzymaniu się zespołu z regionu konińskiego. Wydawało się więc, że Zjednoczeni będą nadal grać w V lidze. We wtorek klub z Rychwała poinformował, że jednak najbliższy sezon występować będzie w klasie okręgowej.

Decyzja podyktowana została zbyt wielkimi finansami, które klub musiałby wyłożyć na dalsze funkcjonowanie w Red Box V Lidze – czytamy w komunikacie. – Na ten moment, ważniejsza jest dla nas sytuacja w klubie, dbanie o zawodników i przetrwanie ciężkich chwil.

To oznacza, że w najbliższym sezonie w V lidze grać będzie zaledwie dwóch reprezentantów regionu konińskiego. Polonus Kazimierz Biskupi wywalczył utrzymanie w rozgrywkach w zeszłym sezonie, a Polanin Strzałkowo zwyciężył w barażach o awans do V ligi. Oba zespoły rywalizować będą w grupie drugiej z zespołami w powiatu poznańskiego, gnieźnieńskiego, Grodziska Wlkp., wolsztyńskiego i nowotomyskiego.

fot. Zjednoczeni Rychwał

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   V liga,   klasa okręgowa,   Zjednoczeni RychwałDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.