Wybory 2024: Popkowski, a następnie Korytkowski. Kandydaci odpowiedzą na wasze pytania

LM.plSportOgólnopolska Olimpiada Młodzieży. Mikorska tuż za podium

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. Mikorska tuż za podium

Trójka reprezentantów KLTC Konin wystartowała w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Blisko medalu była Roksana Mikorska. Kolarka z Konina zajęła szóste miejsce.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży rozgrywana była w Koziegłowach. Kolarki i kolarze rywalizowali w jeździe indywidualnej na czas i w wyścigu ze startu wspólnego. Na starcie zawodów stanęła piątka reprezentantów KLTC Konin: Roksana Mikorska, Igor Kierejewski i Gabriel Sędziak.

Najlepszy wynik zanotowała Roksana Mikorska, która w jeździe indywidualnej na czas na dystansie dziesięciu kilometrów była szósta. Kolarka KLTC pokonała trasę w czasie 15:46,79, do podium tracąc niecałe osiemnaście sekund. Czternaste miejsce w jeździe indywidualnej na czas zajął Gabriel Sędziak (14:22,38), a 41. był Igor Kierejewski (14:53,32).