PILNE

Zablokowana DK25 w kierunku Kalisza przez ciężarówkę w rowie. Ruch wahadłowy w miejscowości Główiew. Utrudnienia ok. 1h.

LM.plSportSześć bramek w sparingu. Remis Olimpii Koło z Pogonią Mogilno

Sześć bramek w sparingu. Remis Olimpii Koło z Pogonią Mogilno

Remisem 3:3 zakończył się środowy sparing Olimpii Koło z Pogonią Mogilno. Był to już przedostatni sprawdzian kolan przed startem IV ligi.

W środowym meczu kontrolnym kolanie grali z innym IV-ligowcem, ale z grupy kujawsko-pomorskiej: Pogonią Mogilno. Do przerwy Olimpia prowadziła 1:0 po golu Mateusza Czajki. Bramki posypały się po przerwie. Najpierw wyrównanie Pogoni dał Krzysztof Chojnacki, by chwilę później Olimpia znów prowadziła po golu Patryka Olczyka.

W 66. minucie znów był remis za sprawą Chojnackiego, a siedem minut później to gospodarze wyszli na prowadzenie. Krzysztof Chojnacki skompletował wtedy hat-tricka. Kolanie wyrównali w ostatniej minucie podstawowego czasu gry, gola strzelił Dawid Zawadzki.

Kolejny i ostatni już mecz kontrolny Olimpia ma zaplanowany na najbliższą sobotę. Zagra wtedy z Piastem Kobylnica.

Pogoń Mogilno – Olimpia Koło 3:3 (53', 66', 73' Krzysztof Chojnacki – 36' Mateusz Czajka, 60' Patryk Olczyk, 90' Dawid Zawadzki)