Skocz do zawartości
LM.plSportWyszyna. Husar Race po raz piąty. Zapisy trwają, są jeszcze miejsca

Wyszyna. Husar Race po raz piąty. Zapisy trwają, są jeszcze miejsca

Dodano: , Żródło: LM.pl
Wyszyna. Husar Race po raz piąty. Zapisy trwają, są jeszcze miejsca

8 sierpnia w Piorunowie koło Wyszyny (powiat turecki) odbędzie się piąta edycja Husar Race – Ekstremalnego Biegu Służb Mundurowych. Zgłoszonych jest już ponad 80 uczestników, ale wciąż można się zapisywać.

Husar Race pod Wyszyną odbędzie się już po raz piąty. Zawodnicy po raz kolejny zmierzą się z ekstremalną trasą liczącą 6,5 km i licznymi przeszkodami czyhającymi na uczestników. – Fragmenty trasy przebiegają przez tereny bagniste i wodę – uprzedzają organizatorzy z LZS Baszta Wyszyna.

W zawodach brać mogą członkowie służb mundurowych: funkcjonariusze Policji, PSP, Straży Granicznej, Służby Więziennej, Straży Leśnej, żołnierze Wojska Polskiego, a także emeryci lub renciści tych służb oraz członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej z przynajmniej półrocznym stażem. Na liście startowej jest już ponad 80 uczestników, ale zapisy wciąż trwają. Zgłaszać można się na stronie sportevents.time4run.com.pl (TUTAJ).

Na uczestników czekają pamiątkowe medale, a dla najlepszych w klasyfikacji ogólnej oraz klasyfikacjach poszczególnych formacji również puchary. Początek biegu o godz. 14.00.

Wyszyna. Husar Race po raz piąty. Zapisy trwają, są jeszcze miejsca
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole