LM.plSportW Kościanie nie było tęczowo

W Kościanie nie było tęczowo

Po dwóch niezłych spotkaniach Start Konin zanotował kolejną wysoką porażkę. W Kościanie podopieczni Radosława Wrzesińskiego ulegli miejscowej Tęczy 20:35.

Już od początku spotkania gospodarze byli stroną przeważającą i bardzo szybko doprowadzili do kilkubramkowego prowadzenia. Koninianie pierwszą bramkę zdołali zdobyć dopiero po pięciu trafieniach graczy Tęczy. W 20. minucie Kościan prowadził już 11:5. W końcówce pierwszej połowy koninianie zaczęli grać punkt za punkt, dzięki czemu zmniejszyli nieco straty. Do przerwy Tęcza prowadziła 15:10.

Pierwsze dwadzieścia minut drugiej odsłony spotkania to znaczna przewaga gospodarzy, którzy zdołali podwyższyć prowadzenie aż do trzynastu punktów. Start nie był w stanie podjąć wyrównanej walki i ostatecznie koninianie ulegli Tęczy 20:35.

Kolejny mecz Start rozegra na własnym terenie za dwa tygodnie. Rywalem koninian będzie zespół Pogoni Oleśnica.