Dzisiaj jest niedziela 20 października 2019, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18498) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 14oC
Jutropogoda
18 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (0)Konin. Zlot MIG-iem po raz czwarty. Grali dla Mich ... (0)

Czyszczewski wysoko w Kluczborku

Dodano: 6.05.2013 19:19
Źródło: LM.pl
Marcin Czyszczewski – reprezentant KLTC Konin – zajął dziewiąte miejsce podczas 40. Wyścigu Kolarskiego po Ziemi Kluczborskiej i Oleskiej. Koninianin triumfował na dwóch spośród czterech etapów wyścigu.

Zawody rozpoczęły się dla Czyszczewskiego bardzo dobrze, bowiem już w pierwszym etapie zdołał zwyciężyć, pokonując dystans 83 km w czasie 2:07:26 i zdobywając piętnaście punktów do klasyfikacji generalnej. W punktowanej piętnastce tego dnia znalazł się również inny zawodnik KLTC Konin – Dawid Wiśniewski – który wywalczył siódmą lokatę.

Nieco gorzej Marcinowi poszło drugiego dnia podczas jazdy indywidualnej na czas w Ligocie Górnej, gdzie na dystansie 9,5 km koninianin zajął siedemnaste miejsce. Pozostali reprezentanci KLTC uplasowali się poza pierwszą trzydziestką.

Trzeciego dnia kolarze mieli do pokonania 73,5 km i na tej trasie Czyszczewski znów punktował, zajmując piąte miejsce z czasem 1:50:59. Na wyżyny swoich umiejętności koninianin wspiął się ponownie ostatniego dnia zawodów, gdy na dystansie 80 km okazał się ponownie najlepszy, zwyciężając z czasem 2:01:07. 41 zdobytych punktów dało Marcinowi zwycięstwo w klasyfikacji punktowej. W klasyfikacji indywidualnej Czyszczewski zajął natomiast dziewiąte miejsce z łącznym czasem 6:12:58. Koninianin wywalczył również czwartą lokatę w klasyfikacji najaktywniejszego oraz trzecie miejsce w Memoriale im. Joachima Halupczoka.

Najwyżej z pozostałych reprezentantów KLTC Konin uplasował się Marcin Wujko, który zajął 35. miejsce. 51. lokatę wywalczył Eliasz Nejman, a 61. – Michał Ogrodowicz. Startowało 96 zawodników. W rankingu drużynowym KLTC Konin zajął siódme miejsce na piętnaście zespołów. 


Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Elegancko
Dodano: 10.05.2013 14:34    Przez: ~typ

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.