Dzisiaj jest piątek 23 sierpnia 2019, imieniny: Apolinarego, Filipa, Róży WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19498) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 16oC
Jutropogoda
24 / 18oC
Pojutrzepogoda
25 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W zeszłym roku omal nie spadły, w sobotę zagrają z ... (0)Dojazdy MZK do konińskich szkół na godzinę 08.00. ... (0)

Hufce pod siatką

Dodano: 19.06.2013 15:32
Źródło: LM.pl
Drużyny z Kalisza i Krotoszyna wygrały Wojewódzki Turniej Siatkówki Plażowej OHP, zorganizowany 18 czerwca na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Termy Ślesińskie”.

- Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje dziewcząt i chłopców ze Środowiskowych Hufców Pracy Kalisza, Krotoszyna, Konina, Ostrowa Wielkopolskiego i Turku – poinformowała naszą redakcję Aldona Roszkiewicz, komendant Środowiskowego Hufca Pracy w Koninie, który razem z Wielkopolską Wojewódzką Komendą OHP w Poznaniu zorganizował turniej. - Dzięki życzliwości władz gminnych i prezesa Term Ślesińskich mecze rozegrano na profesjonalnie przygotowanych boiskach przy plaży.

W wyniku rywalizacji w kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zdobyła reprezentacja Środowiskowego Hufca Pracy z Kalisza, przed drużyną z Ostrowa Wlkp. i Turku. Wśród chłopców najlepsi byli siatkarze z Krotoszyna, drugie miejsce zajęli zawodnicy z Ostrowa Wlkp., a trzecie - drużyna z Konina.

Na zakończenie Zdzisław Dębowski, zastępca komendanta  Wielkopolskiego Wojewódzkiego OHP, podziękował wszystkim uczestnikom rywalizacji, kadrze i zaproszonym gościom za udział w imprezie. Wręczył także nagrody – puchary, dyplomy oraz piłki siatkowe dla każdego uczestnika turnieju. 

- Po oficjalnym zakończeniu turnieju czekała na nas niespodzianka – rejs „Pawełkiem” po okalających Ślesin jeziorach, dzięki czemu poczuliśmy zbliżające się wakacje – dodała Aldona Roszkiewicz. - Turniej przeprowadzili (w ramach wolontariatu) pani Aneta Horbińska, nauczyciel wychowania fizycznego, oraz studenci pierwszego roku Wydziału Kultury Fizycznej i Ochrony Zdrowia PWSZ w Koninie: Bartosz Zaparty, Karolina Juszczak i Jacek Pakulski.  • Hufce pod siatką
  • IMG_4178
  • IMG_4213
  • IMG_4218
  • IMG_4268
  • IMG_4274
  • IMG_4276
  • IMG_4283

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:OHP,   siatkówka plażowa

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.