Dzisiaj jest wtorek 10 grudnia 2019, imieniny: Danieli, Julii, Eulalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20515) SPORT FORUM FIRMY (5432) PRACA (35) KINA IMPREZY WIDEO

0 / 1oC

Konin. Kilka wozów strażackich przy Kleczewskiej. ... (1)Golina. Samochód dla niepełnosprawnych przekazany ... (0)

Cykliści nie dali szans rywalom

Dodano: 8.10.2013 17:49
Zawodnicy KLTC Konin zdominowali zawody torowe „Szukamy Następców Olimpijczyków”. Koninianie wywalczyli łącznie dziesięć medali, z czego aż sześć było złotych.

Wspaniale spisali się juniorzy młodsi, którzy wygrali wszystkie cztery rodzaje wyścigów w swojej kategorii wiekowej. Runda ze startu lotnego należała do Marcina Czyszczewskiego, w wyścigu punktowym oraz wyścigu australijskim najlepszy był Kamil Piwowski, a w scratchu złoto wywalczył Dawid Wiśniewski. Ponadto srebro w tym wyścigu zdobył Marcin Czyszczewski, a w wyścigu australijskim dwa pozostałe miejsca na podium zajęli: Dawid Wiśniewski oraz Marcin Czyszczewski.

Równie dobrze spisali się w Pruszkowie młodzicy. Rundę ze startu lotnego wygrał Bartosz Daszkiewicz. W wyścigu australijskim najlepszy był Mateusz Kostański. Koninianin wywalczył jeszcze jeden krążek – srebro w wyścigu punktowym.