LM.plSportMila wicemistrzem Polski

Mila wicemistrzem Polski

Ireneusz Mila – zawodnik i trener konińskich Shootersów zdobył tytuł wicemistrza Polski w prestiżowej kategorii masters -76 kg podczas Mistrzostw Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu.

Turniej odbywał się w miniony weekend w Poznaniu, a wystartowało w nim 1150 zawodników. W stawce tej znaleźli się również reprezentanci Konińskiego Stowarzyszenia Sportów Walki - Shooters Konin: Mateusz Klaczek, Waldemar Borycki, Szymon Brzustowicz, Przemysław Kałużny i Ireneusz Mila. Pierwsza czwórka wygrała swoje walki eliminacyjne, ale odpadła w fazie pucharowej. Duży sukces odniósł jednak Ireneusz Mila, który wywalczył srebrny medal i kategorii masters -76 kg.

KSSW Shooters Konin zaprasza wszystkich chętnych do trenowania sportów walki. Siedziba stowarzyszenia mieści się przy ul. Wał Tarejwy 6 w Koninie. Trwa również nabór do sekcji karate dzieci  - zajęcia odbywają się w każdą środę i piątek o godz. 18.30 w Szkole Podstawowej nr 5 w Koninie.