Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18771) SPORT FORUM FIRMY (5368) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 10oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

Wyborcze wydanie "Naszych Spraw". Jutro rozmawiamy z kobietami na listach. Pytania: alert@lm.pl

Polecamy:

Klaczek pokonuje Abramiuka

Dodano: 15.12.2013 17:13
Źródło: LM.pl
Krzysztof Klaczek, zawodnik Shooters Konin, pokonał jednogłośną decyzją sędziów Mariusza Abramiuka podczas gali MMA „Gladiator Arena”. Zawody odbywały się w Pyrzycach.

Krzysztof Klaczek występował w kategorii piórkowej, a jego rywalem był zawodnik Linke Gold Team – Mariusz Abramiuk – klasyfikowany jako drugi w polskim rankingu MMA. Walka obu zawodników była bardzo wyrównana, koninianin postawił przede wszystkim na ciosy sierpowe oraz kopnięcia, przede wszystkim jednak był bardziej skuteczny. To zaimponowało sędziom, którzy po trzech rundach pojedynków wskazali na Klaczka jako zwycięzcę walki.

Pyrzycka „Gladiator Arena” organizowana jest od 2010 roku przez zawodnika MMA – Wojciecha Antczaka. Tegorocznymi gośćmi specjalnymi zawodów byli m.in. Mamed Khalidov oraz Robert Bruneika.

źródło: mmarocks.pl

 

  • Klaczek pokonuje Abramiuka
  • Klaczek pokonuje Abramiuka
  • Klaczek pokonuje Abramiuka

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:MMA,   Shooters Konin,   Krzysztof Klaczek,   Gladiator Arena,   Mariusz Abramiuk

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

brzydzę sie pszemocą !!!
Dodano: 15.12.2013 17:28    Przez: ~szermi
Jeżeli ! brzydzisz się sportem ! to wstąp do klasztoru !
Dodano: 16.12.2013 21:06    Przez: ~Przemoc
Gratulacje !!!
Dodano: 15.12.2013 17:42    Przez: ~mmiiii
Gratulacje .....
Dodano: 15.12.2013 18:07    Przez: ~karacista
Brawo Krzychu !!!!!!!
Dodano: 16.12.2013 00:16    Przez: ~Górnik Judo
czy ten Klaczek ma jakieś powiązania z Klaczkiem który na Świętojańskiej ma warsztat samochodowy???? Tzn jak można to nazwać warsztatem. Dajcie znać czy to ten gość to zaczniemy dyskusję na temat solidności i kulturalności tego mechanika..
Dodano: 16.12.2013 07:50    Przez: ~MMA
Tak to bardzo solidny zawodnik z tytułem inżynier . Sumienny w pracy jak i tez jako zawodnik ! Jeżeli masz chęć spotkania się z dobrą usługa zawodową lub sportową to właśnie jego polecam . Napisz jak się nazywasz i swoje osiągniecia zawodowe i sportowe , na pewno pomogą nam w wspólnej korzyści - pozdrawiam
Dodano: 16.12.2013 21:04    Przez: ~Henryk
POPIERAM TO DOBRY WARSZTAT SPECJALIZUJĄ SIE W WTYSKIWACZACH
Dodano: 16.12.2013 22:02    Przez: ~KKKKKKK
Z karateką tsunami by nie miał szans
Dodano: 16.12.2013 14:43    Przez: ~Tylko tsunami
karate tsunami to najwieksze posmiewisko w swiecie sportow walki ludzie ktorzy to trenuja to smieszni pajace ktorzy nie maja najmneijszych szans nawet z pijakami pod sklepem
Dodano: 16.12.2013 18:36    Przez: sky93
Styl pijanego też trenujemy żeby móc zastosować jak najszerszy wachlarz technik. Trenujemy obronę przed niebezpiecznymi narzędziami, a nawet co was pewnie zdziwi również walkę w parterze. Jeżeli do tego dodamy wyjątkowo dobrze opanowane techniki bokserskie oraz dynamiczne kopnięcia to otrzymamy obraz kompletnego zawodnika, mistrza w każdej płaszczyźnie walki czyli zawodnika Tsu Nami. On jako jedyny bez kłopotu odnajdzie się w realnej czyli twardej, ulicznej walce.
Dodano: 16.12.2013 19:27    Przez: ~Tylko Tsunami
trenujecie walke w parterze? hehe z tego co widzialem trenujecie uderzanie glowa w worek albo walke bez przeciwnika... widzialem walki z zawodow ludzie trenujacy ten smieszny styl ne ma pojecia najmniejszego pojecia o walce a sam wynalazca tego gowna to zwykly paralityk i zbutwialy dziadyga ktory mial kontakty i zrobil to dla pieniedzy.... obrazacie tylko dobre imie prawdziwego japońskiego karate...
Dodano: 16.12.2013 20:50    Przez: sky93
A może to Ty jesteś ! który dobrze władasz nożami !
Dodano: 16.12.2013 21:08    Przez: ~Poszukiwacz
Masz rację trenujemy w parterze, uderzamy z głowy i stosujemy niestandardowe metody treningu więc nasz styl jest najbardziej wszechstronnym stylem walki w odpowiedzi na post poniżej mamy opanowane wszystkie niebezpieczne narzędzia - świetne posługiwanie się nożem to dla nas podstawa.
Dodano: 16.12.2013 22:13    Przez: ~Tylko tsunami
tsunami ..... he he he a co to takiego ... ?
Dodano: 16.12.2013 18:34    Przez: ~he he he .....
Panowie piszemy tu o prawdziwym sporcie a nie tsunami
Dodano: 16.12.2013 22:04    Przez: ~jjjjjjjj
Oczywiście że tak o prawdziwym sporcie nie o tsunami bo tsunami to nie tylko sport, to też sztuka, filozofia oraz styl życia
Dodano: 16.12.2013 22:28    Przez: ~Tylko tsunami
Tsunamiści-szkoda czasu ślęczeć przed kompem i prześcigać się w pochwałach - zapraszamy na sparingi- Sala Shootersów Wał Tarejwy 6.
Dodano: 16.12.2013 22:38    Przez: ~mmafighter
Mam świadomość swoich umiejętności ale i również wielkiej samodyscypliny i żeby was nie nabawić poważnych kontuzji pozwolę wam jednak uniknąć tego pojedynku