Wybory 2024: Trzecia siła w Radzie Miasta. Obywatele Konina zarejestrują stowarzyszenie

LM.plSportMłodzi lepsi od starszych

Młodzi lepsi od starszych

Kolejny sparing, zakończony niestety porażką, rozegrali seniorzy LKS Ślesin. O wiele lepiej poradzili sobie natomiast ślesińscy młodzicy, którzy wywalczyli trzecie miejsce w Calisia 2014 Cup.

Sparingowym rywalem LKS była Pogoń Mogilno, zajmująca jedenaste miejsce w tabeli III ligi. Do przerwy utrzymał się remisowy rezultat, pierwsza bramka padła dopiero w 48. minucie. W sytuacji sam na sam nie pomylił się Arkadiusz Makowiecki. Wynik w 90. minucie ustalił Krzysztof Szal. Kolejny sparingpartnerem podopiecznych Damiana Augustyniaka będą Zjednoczeni Trzemeszno.

LKS Ślesin (I połowa): Marcin Wojciechowski - Rafał Dębowski, Błażej Podziński, Łukasz Łajdecki, Bartosz Andrzejewski, Bartosz Nowak, Dawid Jarka, Bartłomiej Siek, Paweł Krygier, Łukasz Pietrzak, Paweł Bryzgalski.

LKS Ślesin (II połowa): Dawid Kołodziejczak, Damian Markiewicz, Damian Augustyniak, Kacper Gotowała, Błażej Podziński, Łukasz Pietrzak, Bartłomiej Siek, Krystian Robak, Dawid Jarka, Paweł Krygier, Paweł Bryzgalski.

Medalem zakończył się natomiast udział młodzików LKS Ślesin w turnieju Calisia 2014 Cup. Ślesinianie wygrali swoją grupę, pokonując 3:1 WKS Wieluń, 4:0 Calisię Kalisz i remisując 0:0 z KKS II Kalisz. W finałowej grupie o miejsca 1-3 LKS przegrał jednak 0:4 z MKS Kluczbork oraz 1:2 z KKS Kalisz i zakończył rozgrywki na trzecim miejscu.

LKS Ślesin: Ryszard Siwiński, Wiktor Augustyniak (pięć bramek), Sebastian Bagrowski, Łukasz Kopiecki (dwie bramki), Sylwia Wiśniewska, Hubert Nawrot, Hubert Nowakowski (jedna bramka).

źródło: lks-slesin.futbolowo.pl