LM.plSportŻagiew za mocna

Żagiew za mocna

Kolejnej porażki w II lidze doznali szczypiorniści Startu Konin. W Dzierżoniowie ulegli o wiele wyżej notowanemu rywalowi 25:41.

Przeciwnikiem koninian była drużyna Żagwi Dzierżoniów, zajmująca w tabeli II ligi drugie miejsce i wciąż walcząca o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. W pierwszym pojedynku obu drużyn podopieczni Radosława Wrzesińskiego ulegli graczom z Dzierżoniowa 22:35. Rewanż niestety nie przyniósł zwycięstwa szczypiornistom Startu.

Po pierwszej połowie goście przegrywali z Żagwią 11:18. Druga połowa była mniej udana, gospodarze wygrali ją dziewięcioma bramkami i ostatecznie zakończyli mecz zwycięstwem 41:25. Kolejne spotkanie Start rozegra już w najbliższą sobotę. Na własnym terenie koninianie podejmą Lidera Swarzędz.

źródło: zagiew.dzierzoniow.pl