LM.plSportSkromna wygrana LKS

Skromna wygrana LKS

Jeden gol wystarczył LKS Ślesin do pokonania swojego imiennika z Gołuchowa. Zwycięską bramkę strzelił Michał Zajączkowski.

Podopieczni Damiana Augustyniaka mierzyli się w Pleszewie z drużyną środka tabeli – LKS Gołuchów. W pierwszym starciu obu ekip padł remis 1:1, w rewanżu goli było jeszcze mniej, ale końcowe zwycięstwo przypadło drużynie gości.

Ślesinianie zaczęli spotkanie od mocnego uderzenia. Najpierw po strzale Pawła Krygiera interweniować musiał bramkarz, a już w trzeciej minucie prowadzenie gościom dał Michał Zajączkowski. W kolejnych minutach znów bramce gospodarzy zagroził Paweł Krygier, w poprzeczkę trafił Jakub Pietrzak, więcej goli jednak już nie padło. LKS Ślesin prowadził 1:0. W drugiej odsłonie starcia gra bardziej się wyrównała, brakowało jednak sytuacji bramkowych. Żadna z drużyn nie była już w stanie przełamać defensywy rywala i ostatecznie mecz zakończył się wygraną gości 1:0.

Podopieczni Damiana Augustyniaka utrzymali szóstą pozycję w lidze z 39 punktami na koncie. Najbliższe spotkanie ślesinianie rozegrają już w środę. W półfinale okręgowego Pucharu Polski podejmą Górnika Konin.

LKS Ślesin: Marcin Wojciechowski – Rafał Dębowski, Damian Markiewicz, Bartłomiej Siek, Sebastian Maciejewski, Michał Kwiatkowski, Krystian Robak, Michał Zajączkowski, Paweł Krygier, Bartosz Andrzejewski, Łukasz Pietrzak.

źródło: facebook.com/lks.slesin