LM.plSportWarta przegrywa w Pępowie

Warta przegrywa w Pępowie

Kolejny mecz bez historii Warty Krzymów – w Pępowie beniaminek IV ligi przegrał z Dąbroczanką 1:5. Honorowego gola dla krzymowian zdobył Paweł Drzewiecki.

Goście mocno zaskoczyli faworyta sobotniego spotkania, gdy w dziesiątej minucie wyszli na prowadzenie. Strzałem z dystansu bramkarza Dąbroczanki zaskoczył Paweł Drzewiecki. Na wyrównanie Pępowo czekało aż do 32. minuty, gdy do siatki Warty po podaniu Marcina Roszaka trafił Damian Naskręt.

Drugą połowę lepiej zaczęli gospodarze, którzy już dwie minuty po wznowieniu gry wyszli na prowadzenie. Bramkarza z Krzymowa pokonał Łukasz Fabich. Od tego momentu zaczęło się wielkie strzelanie pępowian. W 59. minucie podwyższył Dawid Kuczyński. Ten sam zawodnik trafił jeszcze w 84. minucie, a chwilę później wynik na 5:1 ustalił Jakub Borowczyk.

Warta przegrała 22 spotkanie w sezonie i niezmiennie lokuje się na piętnastym miejscu tabeli z dorobkiem ośmiu oczek. Za tydzień krzymowianie przyjadą do Konina na starcie z Górnikiem.