LM.plSportPowtórka sprzed tygodnia, LKS znów gorszy

Powtórka sprzed tygodnia, LKS znów gorszy

Dokładnie taki sam wynik, jak tydzień temu, padł wczoraj w sparingowym starciu LKS Ślesin z Kujawianką Izbica Kujawska. Lider IV ligi znów przegrał 0:1.

W piątek w Uniejowie ślesinianie mierzyli się z siódmym zespołem IV ligi grupy kujawsko-pomorskiej. Podobnie, jak w ostatnim starciu z Wełną Skoki, również wczoraj padł tylko jeden gol i to gol strzelony przez rywali LKS. W drugiej połowie decydujące trafienie zdobył Piotr Gląba.

W składzie ślesinian pojawił się wracający do lidera IV ligi Paweł Błaszczak. Napastnik LKS, który przez pewien czas przebywał na testach w Sokole Kleczew, wszedł w drugiej połowie starcia. Cały mecz rozegrał Mateusz Majewski, a 70 minut – Adrian Majewski, dwóch nowych piłkarzy w składzie drużyny Damiana Augustyniaka. Na murawę wybiegło również dwóch innych testowanych piłkarzy.

W kolejnym meczu LKS zagra w Inowrocławiu, a jego rywalem będzie Notecianka Pakość.

LKS Ślesin: Dawid Kołodziejczak (46’ Marcin Wojciechowski) - Adrian Majewski (70’ Damian Markiewicz), Mateusz Majewski, Damian Markiewicz (46’ Łukasz Łajdecki), Bartosz Andrzejewski (46’ Błażej Podziński) - Michał Kwiatkowski (46’ zawodnik testowany), Dawid Jarka (46’ Paweł Krygier), Bartłomiej Siek (70’ Tobiasz Gasza), Łukasz Kujawa (46’ zawodnik testowany), Łukasz Pietrzak (46’ Bartosz Nowak) - Krzysztof Siedlecki (46’ Paweł Błaszczak).

źródło: lks-slesin.futbolowo.pl