LM.plSportCykliści z medalami. Czyszczewski znów zwycięża

Cykliści z medalami. Czyszczewski znów zwycięża

W dwóch imprezach kolarskich wzięli udział w ostatnim czasie zawodnicy KLTC Konin. Po raz kolejny na najwyższych stopniach podium stawał Marcin Czyszczewski.

Koninianin przywiózł łącznie trzy medale z I Pucharu Polski, który rozgrywany był na torze w BGŻ Arenie w Pruszkowie. Czyszczewski zwyciężył w wyścigu na 200 m oraz w sprincie indywidualnym oraz zajął drugie miejsce  w keirin (zawodnicy walczą o jak najlepszą pozycję za kontrolującym tempo motocyklem, po czym prowadzący odjeżdża, a kolarze ścigają się już normalnie).

Dwa krążki z Kalisza przywieźli natomiast młodzi cykliści KLTC Konin. Podczas Otwartych Mistrzostw Kalisza w Kolarstwie Przełajowym srebrny medal w kategorii żak wywalczył Konrad Waliniak, a brązowy medal w kategorii młodziczka zdobyła Katarzyna Przygoda.