LM.plSportCztery medale zawodników Bushido i Samuraj Konin

Cztery medale zawodników Bushido i Samuraj Konin

Dwa złota, srebro i brąz to dorobek dwóch konińskich klubów ju-jitsu podczas III Ogólnopolskiego Turnieju Sztuk Walki o Puchar Prezydenta Miasta Zielona Góra.

Koninianie rywalizowali w zawodach w konkurencji grappling (walki na ogólnych zasadach judo). W Zielonej Górze wystartowało trzech reprezentantów Samuraja Konin: Marika Piotrowska, Szymon Piotrowski i Jakub Tralewski, a także zawodnik Bushido Konin – Mikołaj Mili.

Koninianie przywieźli z Zielonej Góry dwa złote medale. Na najwyższym stopniu podium w kategorii junior do 73 kg stanął Mikołaj Mili. Najlepsza w kategorii senior powyżej 70 kg okazała się natomiast Marika Piotrowska. Drugie miejsce w kategorii junior powyżej 73 kg zajął Szymon Piotrowski, a brązowy medal w kategorii junior poniżej 73 kg wywalczył Jakub Tralewski.