Dzisiaj jest niedziela 20 października 2019, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18498) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 14oC
Jutropogoda
18 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (0)Konin. Zlot MIG-iem po raz czwarty. Grali dla Mich ... (0)

Trzy złote medale Czyszczewskiego w Pucharze Polski

Dodano: 27.04.2015 15:43
Źródło: LM.pl

Cztery krążki, w tym trzy złote przywiózł z Pruszkowa Marcin Czyszczewski. Podczas weekendu rozgrywana tam była druga seria Pucharu Polski na torze.

Zawodnik KLTC Konin jest w wyśmienitej formie, co potwierdził podczas weekendowych zawodów. W trzech wyścigach koninianin zdobył trzy medale. Pierwsze miejsce Czyszczewski wywalczył w wyścigu na 200 metrów, w sprincie indywidualnym oraz w wyścigu keirin juniorów. Reprezentant KLTC Konin sklasyfikowany został również na drugim miejscu w kategorii open seniorów, pokonując m.in. Patryka Rajkowskiego – obecnego mistrza Europy.

Wczoraj natomiast w Chrząstowicach o Puchar Wójta tej gminy rywalizowali juniorzy młodsi KLTC Konin. Na dystansie 54 km walczyło 93 zawodników. W pierwszej dziesiątce zawodów znalazło się aż trzech koninian: piąte miejsce zajął Mateusz Kostański, dziewiąty był Jakub Laskowski, a dziesiąty – Adrian Lorenc. Na starcie zawodów stanęło jeszcze trzech kolarzy KLTC Konin: Bartosz Daszkiewicz (ostatecznie 28.), Jakub Marciniak (31.) i Emil Czyszczewski (43.). 

  • Trzy złote medale Czyszczewskiego w Pucharze Polski

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.