Skocz do zawartości
LM.plSportJak wziąć pożyczkę na sam dowód?

Jak wziąć pożyczkę na sam dowód?

Materiał promocyjny

Dodano:
Jak wziąć pożyczkę na sam dowód?
materiał promocyjny

Formalności związane z wnioskowaniem o pożyczkę nie muszą być skomplikowane. Większość firm w sektorze pozabankowym upraszcza proces do minimum, tak aby otrzymanie dodatkowej gotówki możliwe było w ciągu kilkunastu minut. Rozwiązanie te kierowane są głównie do osób, które chcą pożyczyć gotówkę w szybki sposób. Najczęściej wtedy, kiedy mamy niespodziewany wydatek lub pojawia się promocja na produkt, który zamierzaliśmy kupić. Sprawdź, jak wziąć pożyczkę na sam dowód.

Pożyczka na dowód ‒ co oznacza?

Celem pożyczki na dowód jest to, aby dodatkowa gotówka trafiła na konto potencjalnego klienta w jak najkrótszym czasie. Aby to było możliwe, proces wnioskowania został uproszczony do niezbędnego minimum. Oprócz spełnienia podstawowych warunków, takich jak pełnoletniość, polskie obywatelstwo, miejsce zamieszkania na terenie Polski, należy posiadać:

  • ważny dowód osobisty,
  • telefon komórkowy,
  • adres e-mail,
  • konto bankowe.

Nie ma konieczności dostarczania dodatkowych dokumentów w postaci zaświadczeń o zarobkach od pracodawcy, czy wyciągów z konta potwierdzających wpływ wynagrodzenia. Firma pożyczkowa podejmuje decyzję na podstawie oświadczenia, które składamy we wniosku pożyczkowym. Cały proces odbywa się online. Nie musimy wychodzić z domu, dzięki czemu decyzja o przyznaniu pożyczki otrzymywana jest już po kilkunastu minutach.

Pożyczka na dowód bez bik ‒ ile mogę pożyczyć?

Pożyczka na dowód bez bik to specyficzny rodzaj pożyczki, który dostępny jest wyłącznie w sektorze pozabankowym. Firmy pożyczkowe bardzo często rezygnują z weryfikowania klientów w bazach dłużników, a nawet jeżeli to robią, to wynik weryfikacji nie przesądza o tym, czy taką pożyczkę otrzymamy. Związane jest to, z tym że instytucje te działają na podstawie Kodeksu cywilnego, co oznacza, że mogą wziąć na siebie wyższe ryzyko podczas udzielania pożyczki. Dzięki temu pożyczka na dowód dostępna jest nawet dla osób, które mają negatywne wpisy w bazach dłużników lub posiadają niską zdolność kredytową. W ramach oferty na sam dowód możemy pożyczyć kwotę nawet do 60 tys. zł z terminem spłaty na okres 5 lat. Oczywiście im niższą kwotę chcemy pożyczyć, tym łatwiej taką pożyczkę otrzymamy. Liderem wśród ofert pozabankowych są chwilówki. W ramach takiego rozwiązania pożyczymy kwoty do kilku tysięcy złotych z terminem spłaty zazwyczaj w ciągu jednego miesiąca.

Gdzie złożyć wniosek o pożyczkę na dowód?

Pożyczka na dowód to oferta dostępna głównie w firmach pożyczkowych. Bank może również zaproponować takie rozwiązanie stałym klientom, którzy mają regularne wpływy na konto. To, co odróżnia ofertę bankową od tej z sektora pozabankowego, jest to, że bank, aby wydać decyzję, musi sprawdzić naszą zdolność i wiarygodność kredytową. Wszelkie negatywne wpisy w bazach dłużników automatycznie blokują nam dostęp do tych ofert. Wniosek o pożyczkę na dowód możemy złożyć na dwa sposoby. Bezpośrednio na stronie internetowej wybranego pożyczkodawcy lub poprzez firmę pośredniczącą. Opcja druga jest szczególnie polecana w sytuacji, w której nie chcemy tracić czasu na samodzielne poszukiwanie dostępnych ofert. Za pomocą jednego wniosku wysyłane jest zapytanie do kilku firm, więc w ciągu kilku minut otrzymamy odpowiedź, które produkty będą dla nas dostępne.

Pożyczka na dowód ‒ na co zwrócić uwagę?

Pożyczki na dowód to rozwiązania, dzięki którym możemy pożyczyć pieniądze nawet w kilkanaście minut. Ważne jest zatem to, aby porównać oferty, ponieważ różnice w kosztach mogą być znaczne. Do tego celu najlepiej wykorzystać rankingi pożyczek na dowód. Firmy pożyczkowe często proponują również rozwiązania zupełnie darmowe dla nowych klientów. Oznacza to, że oddajemy dokładnie taką samą kwotę, jaką pożyczyliśmy. Warunek jest jeden. Środki z pożyczki należy zwrócić w terminie wymaganym w umowie.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole