Skocz do zawartości
LM.plSportKolejna piłkarka odeszła z Medyka POLOmarket. Tym razem Greczynka

Kolejna piłkarka odeszła z Medyka POLOmarket. Tym razem Greczynka

Dodano:
Kolejna piłkarka odeszła z Medyka POLOmarket. Tym razem Greczynka
Medyk Konin

Sezon ogórkowy wcale nie oznacza, że nic się nie dzieje w Medyku POLOmarket Konin. Do zawodniczek, które już odeszły z klubu dołączyła kolejna. Jest nią Androniki Michalopoulou.

Zawodniczka poinformowała o tym fakcie na swoim profilu fb. Greczynka, która przyszła półtora roku temu z rodzimego Agia Paraskevi dla Medyka zdobyła pięć bramek. – W ciągu ostatnich półtora roku widziałam jak rozwijam się na boisku i poza nim, staję się silniejsza, uczę, trenuję, spotykam wielu wspaniałych nowych ludzi, podróżuję do nowych miejsc, dzielę się i łączę z nowymi kulturami. To był jeden z najtrudniejszych okresów w moim życiu, tylko po to, abym uświadomiła sobie, z jakiej gliny jestem ulepiona. Kształtuje nas każde doświadczenie, a im większe wyzwanie, tym większa zmiana – napisała na swoim profilu społecznościowym.

Androniki Michalopoulou dołączyła do Julii Maskiewicz, Klaudii Fabovej, Heather Seyber, Sandry Sałata i Mai Szydełko, które już pożegnały się klubem. Jak na razie do drużyny dołączyła Patrycja Ziemba z Olimpii Szczecin, a profesjonalne umowy podpisały juniorki: Patrycja Sikora, Zuzanna Kogutek i Gabriela Mikucka.

 

Czytaj więcej na temat:Medyk Konin, Androniki Michalopoulou
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole