LM.plSportKonrad Waliniak i Kamil Kudliński Mistrzami Polski Juniorów w jeździe parami

Konrad Waliniak i Kamil Kudliński Mistrzami Polski Juniorów w jeździe parami

Kolarstwo

Wczoraj w Godzieszach Wielkich (powiat kaliski) odbyły się mistrzostwa Polski w drużynowej jeździe na czas. Rewelacyjnie spisali się zawodnicy KLTC Konin, którzy zdobyli złoto.

Sukces jest udziałem pary Konrad Waliniak i Kamil Kudliński. Młodzi kolarze na dystansie 29 kilometrów nie mieli sobie równych, dzięki czemu odebrali złote medale. Juniorzy Młodsi Igor Kierejewski i Gabriel Sędziak ukończyli zawody na szóstym miejscu.

Tymczasem jako drużyna w klasyfikacji łącznej (w składzie Igor Kierejewski, Wojciech Kuderczak, Gabriel Sędziak, Wiktor Palutka) KLTC zajął czwarte miejsce.