Skocz do zawartości
LM.plSportKto znów sprawi niespodziankę? Tylko SKP Słupca zagra u siebie

Kto znów sprawi niespodziankę? Tylko SKP Słupca zagra u siebie

Dodano: , Żródło: LM.pl
Kto znów sprawi niespodziankę? Tylko SKP Słupca zagra u siebie
IV liga

Trzy wyjazdowe mecze, jeden na własnym terenie i wszystkie z wyżej notowanymi zespołami. IV-ligowców z naszego regionu czeka kolejny ciężki weekend, ale przed tygodniem udowodnili, że potrafią sprawiać niespodzianki.

Ubiegły weekend był całkiem udany dla naszych reprezentantów w IV lidze, choć zapowiadało się, że łatwo o punkty nie będzie. Przed dziewiątą kolejką nasze zespoły też nie są faworytami, ale kto wie, może ktoś znów pokusi się o niespodziankę?

Jako jedyny zespół na własnym terenie zagra SKP Słupca. Rywalem słupczan będzie Unia Swarzędz. Spadkowicz z III ligi zajmuje obecnie czwarte miejsce, a na wyjazdach nie przegrał jeszcze ani razu. Słupczanie mają już na rozkładzie jednego spadkowicza, pokonali 1:0 u siebie Mieszka Gniezno. Czy ponownie sprawią niespodziankę?

Mecz pomiędzy SKP Słupca a Unią Swarzędz rozpocznie się w sobotę 25 września o godz. 16.00 na stadionie przy ul. Gajowej 4 w Słupcy.

Na boisko wicelidera wybierze się natomiast Olimpia Koło. Centra Ostrów Wlkp. u siebie zanotowała do tej pory cztery zwycięstwa w czterech meczach. Zawdzięcza to przede wszystkim świetnej ofensywie – 20 strzelonych bramek to najlepszy obok Kotwicy Kórnik wynik w IV lidze gr. wielkopolskiej. Kolanie wręcz przeciwnie, goli strzelają bardzo mało, punkcik wywieziony z Ostrowa Wlkp. będzie już bardzo dobrym wynikiem.

Spotkanie pomiędzy Centrą Ostrów Wlkp. a Olimpią Koło rozpocznie się w sobotę 25 września o godz. 16.00 na stadionie przy ul. Kusocińskiego 1 w Ostrowie Wlkp.

Z szóstą drużyną tabeli zagrają Wilki Wilczyn. LKS Gołuchów do tej pory mierzył się głównie z zespołami ze środka i dołów klasyfikacji, a potrafił też z nimi tracić punkty. Punkt w Gołuchowie urwała Kotwica Kórnik, z LKS remisowały też zespoły Obry 1921 Kościan i Korony Piaski. Czy Wilki pójdą w ich ślady?

Mecz pomiędzy LKS Gołuchów a Wilkami Wilczyn rozpocznie się w niedzielę 26 września o godz. 15.00 na stadionie przy ul. Słowackiego w Gołuchowie.

Z teoretycznie najsłabszym rywalem w weekend zmierzy się Górnik Konin. Tarnovia Tarnowo Podgórne zajmuje obecnie dziesiąte miejsce w tabeli. U siebie Tarnovia punktów jeszcze nie straciła, ale mierzyła się głównie z zespołami niżej sklasyfikowanymi. Górnik zaś w końcu się przełamał i może odblokowani psychicznie koninianie zaskoczą drużynę z Tarnowa Podgórnego.

Spotkanie pomiędzy Tarnovią Tarnowo Podgórne a Górnikiem Konin rozpocznie się w sobotę 25 września o godz. 10.00 na stadionie przy ul. 23 Października 34 w Tarnowie Podgórnym.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole