Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plSportMMA Fight Empire w Pruszkowie udana dla Michała Dreczkowskiego

MMA Fight Empire w Pruszkowie udana dla Michała Dreczkowskiego

Dodano:
MMA Fight Empire w Pruszkowie udana dla Michała Dreczkowskiego
MMA

Fight Empire to nowa na polskim rynku organizacja MMA, która w Pruszkowie zorganizowała już swoją drugą galę. Pierwsza odbyła się w czerwcu w Łobzie. Zachęceni sukcesem organizatorzy kontynuują swój projekt.

Tym razem we wstępnej karcie walk znalazł się słupczanin Michał Dreczkowski (2-0), dla którego był to drugi pojedynek w MMA. W debiucie podczas gali Strife w Puławach zmierzył się z Patrykiem Grabowskim i wygrał techniczną decyzją sędziów.

Jego rywalem był Dariusz Sierhiej (1-3), znany jako Hejter Akopa, czy Dariusz Daro Danielo. To m.in. przedsiębiorca, prezes fundacji Armageddon Challenge, motywator, trener, finalista Rekordu Guinnessa w zjeżdżaniu na nartach 24 h non stop, założyciel organizacji i Fundacji Armageddon Challenge, czy nawet...aktor, który zagrać choćby u Patryka Vegi. W Pruszkowie wystąpił jako zawodnik, który w ostatniej chwili zdecydował się walczyć w parze ze słupczaninem. Dreczkowski walczył w wadze 93 kg i swojemu rywalowi nie dał szans, wygrywając przez TKO już w pierwszej rundzie.

Michał Dreczkowski – Dariusz Sierhej wygrana Dreczkowskiego przez TKO (ciosy w parterze) w pierwszej rundzie.

Screen ze sport.tvp.pl

Czytaj więcej na temat:Michał Dreczkowski, MMA
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole