LM.plSportOdrobili dwie bramki straty, jest siódmy punkt na koncie SKP Słupca

Odrobili dwie bramki straty, jest siódmy punkt na koncie SKP Słupca

IV liga

Kolejny mecz pełen emocji zaliczyli piłkarze SKP Słupca. Tym razem jednak zespół Mirosława Kwaśnego nie skończył spotkania z pustymi rękoma, z Pobiedzisk SKP wyjechał z jednym punktem.

Starcie dwóch beniaminków IV ligi – Huraganu Pobiedziska i SKP Słupca – lepiej rozpoczęło się dla gospodarzy. Po 23. minutach gry Huragan prowadził już 2:0. Wynik otworzył Dawid Ciążyński, a po ośmiu minutach podwyższył Hubert Kaptur. Słupczanie przyzwyczaili jednak, że w spotkaniach z ich udziałem wiele się dzieje i nie inaczej było w Pobiedziskach.

W drugiej połowie drużyna Mirosława Kwaśnego rozpoczęła pogoń za rywalami. W 52. minucie sygnał do ataku dał Tomasz Koziorowski, zdobywając kontaktowe trafienie. Do wyrównania goście doprowadzili w 86. minucie. Na 2:2 trafił Kacper Kajdan.

SKP Słupca powiększył swój dorobek punktowy do siedmiu oczek i zajmuje obecnie osiemnaste miejsce w tabeli. Kolejne spotkanie w przyszłą sobotę, słupczanie podejmą Unię Swarzędz.

Huragan Pobiedziska – SKP Słupca 2:2 (15' Dawid Ciążyński, 23' Hubert Kaptur – 52' Tomasz Koziorowski, 86' Kacper Kajdan)