Skocz do zawartości
LM.plSportOlimpia Koło rozpędza się. Trzecia wygrana na koncie

Olimpia Koło rozpędza się. Trzecia wygrana na koncie

Dodano: , Żródło: LM.pl
Olimpia Koło rozpędza się. Trzecia wygrana na koncie
IV liga

Powoli, po trudnym początku, Olimpia Koło rozpędza się w tym sezonie. W sobotę kolanie zanotowali trzecie zwycięstwo w sezonie, pokonując u siebie Victorię Ostrzeszów 3:1.

Seria meczów ze spadkowiczami na początku sezonu mocno wpłynęła na pozycję Olimpii Koło w tabeli. W ostatnich kolejkach kolanie jednak mierzyli się już z niżej notowanymi rywalami i sukcesywnie powiększają swój dorobek punktowy. W sobotę drużyna Łukasza Kujawy zanotowała trzecie zwycięstwo w sezonie.

Rywalami kolan była Victoria Ostrzeszów, zespół solidny, ale bez wątpienia w zasięgu kolan. Piłkarze Olimpii zresztą to udowodnili w sobotę, pokonując rywali 3:1. Wszystkie bramki padły w pierwszej odsłonie spotkania. Wynik w jedenastej minucie otworzył Aleks Sieradzki, a w ostatnim kwadransie strzelali jeszcze Patryk Olczyk i Kamil Krysiak.

Victoria odpowiedziała bramką Sebastiana Jędrzejewskiego, ale to było wszystko, na co w sobotę było stać gości. Kolanie wygrali drugi mecz z rzędu, a trzeci w sezonie i powiększyli swój dorobek punktowy do dziewięciu oczek. Zespół Łukasza Kujawy awansował dzięki temu na czternaste miejsce w tabeli. Kolejne spotkanie w przyszłą sobotę, kolanie zmierzą się na wyjeździe z Centrą 1946 Ostrów Wlkp.

Olimpia Koło – Victoria Ostrzeszów 3:1 (11' Aleks Sieradzki, 30' Patryk Olczyk, 40' Dawid Zawadzki – 45' Sebastian Jędrzejewski)

Olimpia Koło: Bartosz Kordylewski – Damian Siek, Dawid Śnieg, Mikołaj Czajka, Jan Iwulski (60' Michał Rutkowski), Patryk Olczyk (90' Bartosz Andrzejewski), Dawid Zawadzki, Krystian Sobieraj (80' Adam Kozajda), Konrad Mechowski, Aleks Sieradzki (87' Olaf Ossowski), Mateusz Czajka (85' Maksymilian Szymczak).

fot. archiwum

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole