Skocz do zawartości
LM.plSportOstatnia kolejka w lidze siatkarzy. Wilki zagrają z outsiderem, a SPS Konspol w Poznaniu

Ostatnia kolejka w lidze siatkarzy. Wilki zagrają z outsiderem, a SPS Konspol w Poznaniu

Dodano:
Ostatnia kolejka w lidze siatkarzy. Wilki zagrają z outsiderem, a SPS Konspol w Poznaniu
II liga

Przed nami ostatnia kolejka w sezonie zasadniczym w II lidze siatkarzy. Obie ekipy z naszego regionu zakończą grę na tym właśnie etapie, a łatwiejsze zadanie czeka Wilki Wilczyn.

Drużyna Bartosza Malinowskiego zagra z ostatnim w tabeli SKS Kozaryn Gorzów Wlkp. i powinna przywieźć do Wilczyna trzy punkty. Pierwotnie to spotkanie miało zostać rozegrane w miejscowości pod Koninem, natomiast na prośbę SKS-u zostało przełożone. Wtedy nie bez problemów 3:0 wygrali gospodarze, teraz taki wynik powinien być dla gości. Miejscowi w całym sezonie ugrali zaledwie osiem punktów, a wilczynianie zgromadzili ich 26. Faworyt jest jeden i trudno typować niespodziankę. Najmniej istotna informacja jest taka, że mecz w Wilczynie został rozegrany na kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia, a jutrzejsze odbędzie się na tydzień przed Wielkanocą.

Pamiętajcie, godz. 17.00: SKS Kozaryn Gorzów Wlkp. – Wilki Wilczyn, hala sportowa w Gorzowie Wlkp.

Tymczasem na mecz z Energetykiem do Poznania uda się SPS Konspol. W Słupcy obie drużyny stworzyły emocjonujące widowisko, po którym w lepszych humorach z parkietu schodzili gospodarze. Teraz powinno być podobnie, gdyż słupczanie i poznaniacy są sąsiadami w tabeli, a różnica wynosi tylko trzy punkty.

Pamiętajcie, godz. 17.00: Enea Energetyk Poznań – SPS Konspol Słupca, hala sportowa w Poznaniu.

Niezależnie od wyników ostatniej kolejki do fazy play-off awansowała Astra Nowa Sół i Anioły Toruń.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole