Skocz do zawartości
Ukraina

Pomoc dla Ukrainy. Jak się odnaleźć? Informacje, ogłoszenia, inicjatywy | Це війна! Втеча Дарини з Одеси

LM.plWiadomościPatryk Szymański ogłosił termin kolejnej walki. W końcu wystąpi w Koninie

Patryk Szymański ogłosił termin kolejnej walki. W końcu wystąpi w Koninie

Dodano: , Żródło: LM.pl
Patryk Szymański ogłosił termin kolejnej walki. W końcu wystąpi w Koninie
Boks

Termin swojej 26. zawodowej walki ogłosił koniński pięściarz Patryk Szymański. W marcu wystąpi na gali MB Boxing Night XI Heavy Business. Po raz pierwszy 29-latek zawalczy przed publicznością w Koninie.

Niemal rok czekał Patryk Szymański na powrót na ring po swojej ostatniej wygranej walce. W czwartek pięściarz z Konina ogłosił jednak termin swojego 26. pojedynku w zawodowej karierze. 29-latek rękawice ponownie ubierze 11 marca podczas gali MB Boxing Night XI Heavy Business. Co ciekawe, wydarzenie odbędzie się w Koninie. Szymański nigdy jeszcze nie miał okazji zaprezentować się w swoim rodzinnym mieście. Będzie to dla niego debiut przed konińską publicznością. – Cieszę się, że kolejny rozdział mojej kariery rozpocznie się właśnie tutaj – mówi sam Szymański.

29-latek ma na swoim koncie 25 zawodowych pojedynków. Wygrał 21 z nich (w tym jedenaście przez nokaut), ale ostatnie lata postawiły kontynuację jego kariery pod znakiem zapytania. Od końca 2018 roku koninianin wygrał zaledwie dwie z sześciu walk, aż trzy raz kończąc pojedynki porażką przez TKO. Ostatni raz na ringu pojawił się w marcu 2021 roku, przełamując się triumfem nad Danielem Bociańskim.

Rywal Szymańskiego podczas marcowej gali nie został jeszcze ogłoszony. Jak poinformował sam koninianin, do walki będzie przygotowywał się w Chicago z Andrzejem Fonfarą. W walce wieczoru konińskiej gali wystąpi natomiast Kamil Łaszczyk (30 – 0, 10 KO), a na ringu zaprezentują się ponadto Sebastian Ślusarczyk, Łukasz Wierzbicki, Tomasz Nowicki, Karol Welter, Kamil Młodziński, Kamil Bodzioch i Jakub Sosiński.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole